O nas

Zakład Ogólnobudowlany „GLAZ-MAN” s.c. Bogusław Manikowski & Ryszard Manikowski z siedzibą w Złotowie przy ul. Mickiewicza 22 działa od 1996 roku, przez ten okres firma systematycznie rozwijała się poszerzając zakres swoich usług i zdobywając większe doświadczenie.

Firma realizuje roboty zlecone bezpośrednio przez podmioty gospodarcze i osoby prywatne oraz uczestniczy w przetargach na realizację inwestycji zleconych przez Gminy,Miasta,Starostwa,Spółdzielnie oraz różne instytucje.

Posiadamy duże doświadczenie , cieszymy się dobrą opinią , osiągamy to przez zatrudnienie wykwalifikowanych pracowników oraz dbałości o klienta.

Zatrudniamy obecnie 25 pracowników oraz wykwalifikowaną kadrę kierowników.To ludzie zangażowani w pracę dysponujący dużym doświadczeniem w wykonywaniu różnorodnych robót. Na przestrzeni lat przyczyniliśmy się do wyglądu miasta Złotowa oraz miast i wsi z nim sąsiadujących wykonując szereg inwestycji takich jak : budowa budynku mieszkalnego i gospodarczego dla leśniczówki Dzierżążnia, remont budynków biurowych firm Terg S.A., budowa Sali Środowiskowej w Górznie, budowa Sali Wiejskiej w Krzywej Wsi, budowa zaplecza socjalnego przy Orliku OSP Blękwit, prace remontowe w Przedszkolach i Szkołach, budowa budyku usługowego Złotnika, budowa Kwiaciarni w Złotowie , remont sali gimnastycznej w ZSEM i LO w Złotowie, modernizacja kina Złotów, budowa zaplecza socjalnego na plaży w Złotowie, budowa sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej Nr 1, budowa hal produkcyjnych, budowa budynków inwentarskich dla bydła i trzody chlewnej, modernizacja i budowa ośrodka rehabilitacyjnego, termomodernizacja bloków, budowa wielu budynków usługowych i mieszkalnych z uwzględnieniem wykonania kilkuset robót remontowo-budowlanych.

Zapewniamy profesjonalizm, niezawodność i terminowość.

Wykorzystując posiadany sprzęt i doświadczenie jesteśmy w stanie wykonać wiele robót poczynając od ziemnych poprzez budowę i remonty obiektów, roboty murarskie, tynkarskie, posadzkarskie, dekarskie, malarskie, ciesielskie, blacharskie, ślusarskie, montaż płyt kartonowogipsowych, montaż stolarski okiennej i drzwiowej, ocieplania budynków, wykonywanie elewacji, układanie glazury i terakoty, roboty brukarskie, instalacje wod.-kan. i c.o., instalacje elektryczne oraz wszelkiego rodzaju roboty wykończeniowe uwzględniając aranżację wnętrz.

Nasza szeroka oferta poparta doświadczeniem i referencjami powoduje, iż jesteśmy firmą godną zaufania, gwaratnującą wysoką jakość, niezadowoność oraz szybkość wykonania.

Informujemy, że uzyskaliśmy Subwencję Finansową. Podmiotem udzielającym wsparcia był PFR.

Gwarantujemy Państwu pełną satysfakcję z wykonanej usługi oraz zakupionego towaru w naszym sklepie.